Feyenoord Netwerk
dinsdag 23 mei 2017 - 18:49                      favorieten | nieuwsbrief | RSS RSS

Kalender

HR

Kalender » Programma Eredivisie

Hieronder vind je het complete programma van de Eredivisie, inclusief de uitslagen tot dusver. We hebben uiteraard ook een pagina met de complete stand en een kalender met alleen de wedstrijden en andere gebeurtenissen rondom Feyenoord daarop. Tevens is er een pagina met een overzicht van de volgende speelrondes.

HR
 ADOAZAjaExcFCGFCTFCUFeyGoA
ADO Den Haag-0-10-24-14-31-10-20-13-0
AZ4-0-2-21-10-02-12-30-42-2
Ajax3-04-1-1-02-03-03-22-14-0
Excelsior1-23-31-1-2-01-11-33-01-1
FC Groningen2-12-01-11-1-3-42-30-51-1
FC Twente4-11-21-01-23-5-1-10-21-2
FC Utrecht1-11-20-12-11-53-0-3-33-0
Feyenoord3-15-21-14-12-02-02-0-8-0
Go Ahead Eagles3-11-30-33-02-30-20-11-0-
Heracles Almelo4-01-20-24-01-41-12-10-12-1
NEC3-02-11-50-11-13-20-31-21-2
PEC Zwolle2-10-21-31-10-41-21-12-23-1
PSV3-11-01-02-00-01-13-00-11-0
Roda JC1-11-10-24-03-10-30-00-21-0
SC Heerenveen2-01-20-12-10-03-12-21-22-2
Sparta Rotterdam0-11-11-32-32-21-01-21-01-0
Vitesse1-22-10-12-22-13-11-10-22-0
Willem II1-21-11-31-12-10-00-10-22-0
HR
 HerNECPECPSVRodSCHSpaVitWil
ADO Den Haag1-11-01-21-14-10-31-00-21-0
AZ5-12-01-12-41-12-21-12-22-0
Ajax4-15-05-11-12-25-12-01-01-2
Excelsior3-12-20-21-30-14-13-21-00-2
FC Groningen0-02-05-11-12-00-31-11-11-1
FC Twente1-03-02-22-20-01-03-12-12-1
FC Utrecht2-01-13-11-21-01-02-01-02-0
Feyenoord3-14-03-02-15-02-26-13-11-0
Go Ahead Eagles1-42-21-31-32-01-31-31-30-1
Heracles Almelo-2-03-01-22-24-12-20-13-1
NEC3-1-1-10-42-02-10-11-10-0
PEC Zwolle1-22-0-0-40-02-10-33-10-0
PSV1-13-14-1-4-04-31-01-05-0
Roda JC1-10-12-10-0-0-33-10-11-0
SC Heerenveen3-10-21-01-13-0-3-01-11-0
Sparta Rotterdam3-12-02-30-22-23-1-0-12-2
Vitesse1-22-13-10-23-04-25-0-0-2
Willem II1-30-12-00-00-02-13-21-4-