Feyenoord Netwerk
vrijdag 1 augustus 2014 - 05:42                      favorieten | nieuwsbrief | RSS RSS

Historie

Dit onderdeel van Feyenoord Netwerk vormt een omvangrijk archief met de complete historie van Feyenoord Rotterdam. Het is mogelijk om seizoenen afzonderlijk te bekijken of door middel van een zoekopdracht in de krachtige zoekmachine een specifiek element nader te bestuderen. Bijvoorbeeld de historie van Feyenoord tegen een bepaalde tegenstander.

Het archief is compleet voor wat betreft de officiële wedstrijden; oefenwedstrijden zijn alleen opgenomen wanneer zeer recent. Erwin Kamp heeft alle data verzameld en ingevoerd.

HR

Historie per seizoen:

1908-1909
1909-1910
1910-1911
1911-1912
1912-1913
1913-1914
1914-1915
1915-1916
1916-1917
1917-1918
1918-1919
1919-1920
1920-1921
1921-1922
1922-1923
1923-1924
1924-1925
1925-1926
1926-1927
1927-1928
1928-1929
1929-1930
1930-1931
1931-1932
1932-1933
1933-1934
1934-1935
1935-1936
1936-1937
1937-1938
1938-1939
1939-1940
1940-1941
1941-1942
1942-1943
1943-1944
1944-1945
1945-1946
1946-1947
1947-1948
1948-1949
1949-1950
1950-1951
1951-1952
1952-1953
1953-1954
1954-1955
1955-1956
1956-1957
1957-1958
1958-1959
1959-1960
1960-1961
1961-1962
1962-1963
1963-1964
1964-1965
1965-1966
1966-1967
1967-1968
1968-1969
1969-1970
1970-1971
1971-1972
1972-1973
1973-1974
1974-1975
1975-1976
1976-1977
1977-1978
1978-1979
1979-1980
1980-1981
1981-1982
1982-1983
1983-1984
1984-1985
1985-1986
1986-1987
1987-1988
1988-1989
1989-1990
1990-1991
1991-1992
1992-1993
1993-1994
1994-1995
1995-1996
1996-1997
1997-1998
1998-1999
1999-2000
2000-2001
2001-2002
2002-2003
2003-2004
2004-2005
2005-2006
2006-2007
2007-2008
2008-2009
2009-2010
2010-2011
2011-2012
2012-2013
2013-2014
HR

Historie per competitie:

Eredivisie
Play-offs
Klasse
Kampioensronde
Promotieronde
Champions League / Europa Cup I
Europa Cup II
UEFA Cup / Europa Cup III
Europese supercup
Nationale beker
Nationale supercup
Wereldbeker
Alle officiele wedstrijden
Oefenwedstrijden
HR

Historie per land:

Albanië
Argentinië
Azerbeidjan
België
Brazilië
Bulgarije
Cyprus
Denemarken
Duitsland
Engeland
Finland
Frankrijk
Griekenland
Hongarije
Ierland
IJsland
Israël
Italië
Japan
Joegoslavië
Letland
Litouwen
Luxemburg
Noorwegen
Oekraïne
Oman
Oostenrijk
Polen
Portugal
Roemenië
Rusland
Schotland
Slowakije
Spanje
Tsjechië
Turkije
Uruguay
Zweden
Zwitserland
HR

Historie per tegenstander:

's-Gravenzande
't Gooi
AA Gent
Aberdeen (Sch)
AC Milan (Ita)
Aceritas
ADO
ADO Den Haag
Advendo
AFC
AGOVV
AGOVV Apeldoorn
Ajax
Alblasserdam VV
Alcmaria Vitrix
Alkmaar
Alphense Boys
Amstel
Arminia Bielefeld (Dui)
Arnhemse Boys
Arsenal (Eng)
AS Monaco (Fra)
AS Nancy (Fra)
AS Roma (Ita)
ASC
Aston Villa (Eng)
ASWH
Atletico Mineiro (Bra)
Avanti
AZ
AZ'67
Östers IF (Zwe)
Babberich
Baronie
Bayer Leverkusen (Dui)
Bayern München (Dui)
Be Quick
Benfica (Por)
Blackburn Rovers (Eng)
Blauw Zwart
Blauw-Wit
Bleijerheide SV
BMT
Boavista (Por)
Borussia Dortmund (Dui)
Borussia Mönchengladbach (Dui)
Brielle VV Wit-Rood-Wit
BV Veendam
BVC Amsterdam
BVV
BVV Barendrecht
BVV Den Bosch
Cambuur Leeuwarden
Celtic (Sch)
Charlton Athletic (Eng)
Chelsea (Eng)
Club Brugge (Bel)
Coal
Coleraine (Ier)
Concordia
Concordiaan
CSKA Moskou (Rus)
CVV
DAG Liepaja (Let)
DCL
DCV
De Graafschap
De Kennemers
De Musschen
De Spartaan
De Volewijckers
DEC
Deportivo La Coruna (Spa)
DFC
DHC
Dinamo Bucuresti (Roe)
Dinamo Tbilisi (Rus)
Djurgardens IF (Zwe)
Dordrecht
DOS
Drachten
Dunaferr SC (Hon)
DVS
DWS
DWS/A
Dynamo Dresden (Dui)
Dynamo Kiev (Oek)
EBOH
EDO
Eindhoven
Eintracht Frankfurt (Dui)
Elinkwijk
Emma
Emmen
Enschedese Boys
Espanyol (Spa)
Estudiantes de la Plata (Arg)
Everton (Eng)
Excelsior
Excelsior 2
Excelsior Maassluis
FC Amsterdam
FC Barcelona (Spa)
FC Basel (Zwi)
FC Boszoom
FC Den Bosch
FC Den Haag
FC Emmen
FC Groningen
FC Horst
FC Jazz Pori (Fin)
FC Kaiserslautern (Dui)
FC Kärnten (Oos)
FC Kosice (Slw)
FC Luzern (Zwi)
FC Porto (Por)
FC Sion (Zwi)
FC Twente
FC Utrecht
FC Volendam
FC VVV
FC Wageningen
FC Zaanstreek
FC Zwolle
Fenerbahce (Tur)
Ferençvaros (Hon)
FK Teplice (Tsj)
Fluks
Fortuna
Fortuna 2
Fortuna Sittard
Fortuna Vlaardingen
Freiburg SC (Dui)
Fulham (Eng)
Galatasaray (Tur)
Getafe (Spa)
Glasgow Rangers (Sch)
Go Ahead
Go Ahead Eagles
Goes
Gremio Porto Alegre (Bra)
Groen Wit
Groot Woudrichem
GVAV
Gwardia Warszawa (Pol)
Haarlem
Halsteren
Hapoel Petach Tikva (Isr)
Harkemase Boys
HBS
Heart Of Midlothian (Sch)
Heemskerk
Heerenveen
Hellas Verona (Ita)
Helmond
Helmond Sport
Helmondia
Heracles
Heracles Almelo
Hercules
Hermes
Hermes DVS
Hertha BSC (Dui)
HFC
HHC Hardenberg
Hierden
Hilversum
Hoek
Hoek van Holland
Holland Sport
Honved Budapest (Hon)
HSV Hoek
HVC
Hvidovre IF (Den)
HVV
IA Akranes (IJs)
IFK Göteborg (Zwe)
IJsselmeervogels
Ilves Tampere (Fin)
Internationale (Ita)
Ipswich Town (Eng)
Juliana
Juventus (Ita)
Kalmar FF (Zwe)
Katwijk
Kayserispor (Tur)
KFC
Konyaspor (Tur)
KR Reykjavik (IJs)
Kuban Krasnodar FC
KV Mechelen (Bel)
Lazio Roma (Ita)
Lech Poznan (Pol)
Legia Warszawa (Pol)
Leonidas
Limburgia
Liverpool (Eng)
Lokomotiv Sofia (Bul)
LONGA
Lycurgus
Lyra
Malaga (Spa)
Malmö FF (Zwe)
Manchester United (Eng)
Maurits
Middlesbrough (Eng)
MVV
NAC
NAC Breda
Nacional (Uru)
NEC
Neftchi Baku (Aze)
Neptunes
Neptunes 2
Newcastle United (Eng)
Nieuwleusen
NOAD
Odd Grenland (Noo)
ODS
OFK Beograd (Joe)
Oirschot Vooruit
Olympiakos Nicosia (Cyp)
Olympique Marseille (Fra)
ONA
Overmaas
Palemig
Panathinaikos (Gri)
Partizan Belgrado (Ser)
Partizani Tirana (Alb)
Pécsi MSC (Hon)
PEC Zwolle
PEC Zwolle
Poseidon
PSV
Quick Den Haag
Quick Nijmegen
Radnicki Nis (Joe)
Rapid Boekarest (Roe)
Rapid JC
RBC
RBC Roosendaal
RCH
Reading (Eng)
Real Betis Sevilla (Spa)
Real Madrid (Spa)
Real Mallorca (Spa)
Real Zaragoza (Spa)
Reünie
Regio Elftal Oberliga (Oos)
Regio Elftal Oman (Oma)
RFC
Rheden
RKC
RKC Waalwijk
Robur et Velocitas
Roda JC
Roermond
Rohda Raalte
Rosenborg BK (Noo)
RSC Anderlecht (Bel)
Ruch Chorzów (Pol)
RVV
RWD Molenbeek (Bel)
Saint Mirren (Sch)
Sampdoria (Spa)
Santos (Bra)
SC Cambuur
SC Doesburg
SC Enschede
SC Erica
SC Heerenveen
SC Heracles
SC Veendam
Schalke '04 (Dui)
Schijndel
Servette FC (Zwi)
SHS
Sittard
Sittardia
SK Rapid Wien (Oos)
SK Sturm Graz (Oos)
Slavia Sofia (Bul)
Slikkerveer
Spakenburg
Sparta
Sparta 2
Sparta 4
Sparta Praag (Tsj)
Sparta Rotterdam
Spartaan
Spartak Moskou (Rus)
Spora Luxembourg (Lux)
Sportclub Feyenoord
Sporting Portugal (Por)
Stade de Reims (Fra)
Standard Luik (Bel)
Stormvogels
SV Deurne
SV Verburch
SVV
SVV 2
SVVSMC
Swift
Szombierki Byton (Pol)
Taxandria
TEC
Telstar
Tenerife (Spa)
THB
TOP
TOP Gouda
TOP Oss
Tottenham Hotspur (Eng)
Transvalia
TSC
UDI
Ujpest (Hon)
Unitas
US Rumelange (Lux)
UT Arad (Roe)
UVV
Vasas SC (Hon)
Veendam
VELO
Velocitas
Velox
VfB Stuttgart (Dui)
VFC
Vitesse
Vitesse Delft
Vlissingen
VOC
VOC 4
Volendam
Voorschoten 97
Vorwärts Berlin (Dui)
VSV
VUC
VVA
VVSB
VVV
VVV Venlo
Wageningen
Werder Bremen (Dui)
WFC
Wilhelmina
Willem II
Wisla Krakow (Pol)
WSV Apeldoorn
Xerxes
Xerxes 2
Xerxes/DHC
ZAC
Zalgiris Vilnius (Lit)
Zeeburgia
Zeeuwse selectie
Zeist
ZFC